÷

Bus 430974 104

6+Hº

  • 11:03 Modrava,Filipova Huť D 057 0 km
  • 11:07 Modrava 057 2 km
  • 11:13 Srní,Antýgl D 057,056 7 km
  • 11:14 Srní,Rokyta D 056 8 km
  • 11:17 Srní,,penzion Zvoneček D 056 10 km
  • 11:22 Srní 056 12 km
  • 11:24 Srní,,chata Povydří D 056 14 km
  • 11:28 Rejštejn,Čeňkova Pila D 055,056 16 km
  • 11:33 Rejštejn,Svojše,rozc.3.0 D 055 19 km
  • 11:37 Rejštejn 055 20 km
  • 11:38 Kašperské Hory,,rozc.Radešov D 055 22 km
  • 11:48 Kašperské Hory 055 26 km
  • 11:52 Kašperské Hory,,rozc.Radešov D 055 30 km
  • 11:55 Dlouhá Ves,Annín,rozc.0.5 D 054,055 32 km
  • 11:56 Dlouhá Ves,Bohdašice,rozc.0.5 D 054 33 km
  • 11:57 Dlouhá Ves,Annín,camp D 054 34 km
  • 11:59 Dlouhá Ves,,u mostu D 054 36 km
  • 12:02 Dlouhá Ves 054 37 km
  • 12:04 Sušice,Divišov D 054 39 km
  • 12:06 Sušice,,Dlouhoveská 054 41 km
  • 12:09 Sušice,,nábřeží 054 41 km
  • 12:10 Sušice,,Pod Stráží D 054 42 km
  • 12:11 Sušice,,SOLO D 054 42 km
  • 12:12 Sušice,,Nádražní Úřad práce D 054 42 km
  • 12:13 Sušice,,Nádražní u samoobsluhy D 054 44 km
  • 12:18 Sušice,,žel.st. 054 44 km
    • Sušice-Kašperské Hory-Srní-Modrava-Kvilda
    • ARRIVA STŘEDNÍ ČECHY s.r.o.; Sušice; 725 100 725, 311 653 777
    • jede od 19.X. v 6,+
    • Linka 430974
    • V termínu od počátku června do konce září je tato linka nahrazena linkou 431974.
    • Na lince platí smluvní přepravní podmínky a tarif Integrované dopravy Plzeňského kraje (IDPK). Informace o tarifu a smluvních přepravních podmínkách (SPP) jsou k dispozici ve vozidlech na lince. Úplné znění tarifu, SPP a úplné informace o přiřazení zastávek k zónám jsou k dispozici na www.idpk.cz
    • Infolinka IDPK: 378 035 477 (pracovní dny 6-18h). Nástup v zast. se symbolem telefonu je možný pouze po předchozím objednání (infolinka IDPK či www.idpk.cz). Objednání nástupu do spoje na zavolání je nutné nejpozději 30 minut před vyjetím spoje z výchozí zastávky.