místní autobus

Bus 440424 21

XH

  • 13:05 Plzeň,,Terminál Hlavní nádraží 9 001 0 km
  • 13:07 Plzeň,,Radobyčická D 001 1 km
  • 13:20 Plzeň,,Bory MHD 1 001,081 3 km
  • 13:33 Horní Lukavice 081,082 17 km
  • 13:36 Přeštice,,Na Chmelnicích 082 22 km
  • 13:38 13:40 Přeštice,,nám. 082 22 km
  • 13:41 Přeštice,,u hřbitova D 082 23 km
  • 13:44 Lužany 082,083 25 km
  • 13:48 Nezdice 083 28 km
  • 13:51 Borovy,,u kult.domu D 083 29 km
  • 13:54 Červené Poříčí 083 31 km
  • 13:57 Švihov,,nám. 083 33 km
  • 14:00 Švihov,Kokšín D 083 35 km
  • 14:02 Klatovy,Dehtín D 084,083 37 km
  • 14:04 Klatovy,Štěpánovice D 084 40 km
  • 14:07 Klatovy,,Plzeňská u nemocnice MHD D 084 44 km
  • 14:08 Klatovy,,pod nem. MHD 084 44 km
  • 14:10 Klatovy,,nábř.kpt.Nálepky l 084 45 km
  • 14:14 Klatovy,,aut.nádr. MHD 084 45 km
    • Plzeň-Přeštice-Klatovy
    • ARRIVA STŘEDNÍ ČECHY s.r.o.; Přeštice; 311 653 777, 725 100 725
    • jede v X
    • Na lince platí smluvní přepravní podmínky a tarif Integrované dopravy Plzeňského kraje (IDPK). Informace o tarifu a smluvních přepravních podmínkách (SPP) jsou k dispozici ve vozidlech na lince. Úplné znění tarifu, SPP a úplné informace o přiřazení zastávek k zónám jsou k dispozici na www.idpk.cz
    • Telefonní číslo pro objednání spojů na zavolání: 378 035 477. Do 30. 6. 2020 platí původní zóny IDPK.