÷

Bus 490753 7

XH

  • 11:15 Tachov,,aut.nádr. 2 126 0 km
  • 11:17 11:17 Tachov,,u Rybeny 126 0 km
  • 11:19 11:19 Tachov,,Rapotínská 126 2 km
  • 11:23 11:23 Tachov,Velký Rapotín 126 6 km
  • 11:27 11:27 Částkov,Maršovy Chody 126 8 km
  • 11:31 11:31 Částkov,,obec 126 10 km
  • 11:33 11:33 Staré Sedliště,Úšava 126 12 km
  • 11:35 11:35 Staré Sedliště 126,141 13 km
  • 11:39 11:39 Staré Sedliště,Nové Sedliště 126,141 16 km
  • 11:45 11:45 Staré Sedliště,Labuť Z 141 20 km
  • 11:53 11:53 Přimda,Újezd p.Přimdou 142 26 km
  • 11:58 Přimda 142 29 km
    • spoj zastávku Staré Sedliště,Labuť obsluhuje jen na objednání telefonicky nebo u řidiče
    • Tachov-Přimda-Třemešné,Pavlíkov
    • ARRIVA STŘEDNÍ ČECHY s.r.o.; Tachov; 311 653 777, 725 100 725
    • jede v X
    • Na lince platí smluvní přepravní podmínky a tarif Integrované dopravy Plzeňského kraje (IDPK). Informace o tarifu a smluvních přepravních podmínkách (SPP) jsou k dispozici ve vozidlech na lince. Úplné znění tarifu, SPP a úplné informace o přiřazení zastávek k zónám jsou k dispozici na www.idpk.cz
    • Infolinka IDPK: 378 035 477 (pracovní dny 6-18h). Nástup v zast. se symbolem telefonu je možný pouze po předchozím objednání (infolinka IDPK či www.idpk.cz). Objednání nástupu do spoje na zavolání je nutné nejpozději 30 minut před vyjetím spoje z výchozí zastávky.