autobus

Bus 25

6+H

  • 17:39 Broumovská 0001 0 km
  • 17:40 17:40 Plátenická 0001 0 km
  • 17:41 17:41 Na Kačírku 0001 1 km
  • 17:42 17:42 Sametová 0001 1 km
  • 17:44 17:44 U Lomu 0001 1 km
  • 17:45 17:45 Textilana D 0001 2 km
  • 17:48 17:50 Fügnerova BB-WC 0001 3 km
  • 17:52 17:52 Šaldovo náměstí 0001 4 km
  • 17:53 17:53 Sokolská u zdi 0001 4 km
  • 17:54 17:54 Tržní náměstí 0001 5 km
  • 17:55 17:55 Ruprechtická 0001 5 km
  • 17:56 17:56 U Jelena 0001 5 km
  • 17:57 17:57 U Beránka 0001 6 km
  • 17:59 17:59 Ruprechtice náměstí 0001 6 km
  • 18:00 18:00 Hlávkova 0001 7 km
  • 18:01 Ruprechtice sídliště 0001 7 km