autobus

Bus 25

6+H

  • 16:39 Broumovská 0001 0 km
  • 16:40 16:40 Plátenická 0001 0 km
  • 16:41 16:41 Na Kačírku 0001 1 km
  • 16:42 16:42 Sametová 0001 1 km
  • 16:44 16:44 U Lomu 0001 1 km
  • 16:45 16:45 Textilana D 0001 2 km
  • 16:48 16:50 Fügnerova BB-WC 0001 3 km
  • 16:52 16:52 Šaldovo náměstí 0001 4 km
  • 16:53 16:53 Sokolská u zdi 0001 4 km
  • 16:54 16:54 Tržní náměstí 0001 5 km
  • 16:55 16:55 Ruprechtická 0001 5 km
  • 16:56 16:56 U Jelena 0001 5 km
  • 16:57 16:57 U Beránka 0001 6 km
  • 16:59 16:59 Ruprechtice náměstí 0001 6 km
  • 17:00 17:00 Hlávkova 0001 7 km
  • 17:01 Ruprechtice sídliště 0001 7 km