tramvaj

Tram 11

7H

  • 16:06 Vratislavice n.N. výhybna 0001 0 km
  • 16:07 16:07 Vratislavice n.N. kostel 0001 1 km
  • 16:09 16:09 Lékárna 0001 1 km
  • 16:10 16:10 Pivovarská D 0001 2 km
  • 16:11 16:11 Sídliště Nové Vratislavice 0001 2 km
  • 16:12 16:12 Nová Ruda 0001 3 km
  • 16:13 16:13 U Lomu 0001 4 km
  • 16:15 16:15 Textilana D 0001 4 km
  • 16:16 16:16 Mlýnská 0001 5 km
  • 16:18 16:18 Fügnerova BB-WC 0001 5 km
  • 16:20 16:20 Rybníček 0001 5 km
  • 16:21 16:21 Nádraží x 0001 6 km
  • 16:23 Viadukt D 0001 6 km