tramvaj

Tram 11

7H

  • 16:36 Vratislavice n.N. výhybna 0001 0 km
  • 16:37 16:37 Vratislavice n.N. kostel 0001 1 km
  • 16:39 16:39 Lékárna 0001 1 km
  • 16:40 16:40 Pivovarská D 0001 2 km
  • 16:41 16:41 Sídliště Nové Vratislavice 0001 2 km
  • 16:42 16:42 Nová Ruda 0001 3 km
  • 16:43 16:43 U Lomu 0001 4 km
  • 16:45 16:45 Textilana D 0001 4 km
  • 16:46 16:46 Mlýnská 0001 5 km
  • 16:48 16:48 Fügnerova BB-WC 0001 5 km
  • 16:50 16:50 Rybníček 0001 5 km
  • 16:51 16:51 Nádraží x 0001 6 km
  • 16:53 Viadukt D 0001 6 km