tramvaj

Tram 11

7H

  • 17:06 Vratislavice n.N. výhybna 0001 0 km
  • 17:07 17:07 Vratislavice n.N. kostel 0001 1 km
  • 17:09 17:09 Lékárna 0001 1 km
  • 17:10 17:10 Pivovarská D 0001 2 km
  • 17:11 17:11 Sídliště Nové Vratislavice 0001 2 km
  • 17:12 17:12 Nová Ruda 0001 3 km
  • 17:13 17:13 U Lomu 0001 4 km
  • 17:15 17:15 Textilana D 0001 4 km
  • 17:16 17:16 Mlýnská 0001 5 km
  • 17:18 17:18 Fügnerova BB-WC 0001 5 km
  • 17:20 17:20 Rybníček 0001 5 km
  • 17:21 17:21 Nádraží x 0001 6 km
  • 17:23 Viadukt D 0001 6 km