osobní vlak

Os 7802

L

  • 5:15 Beroun 4 0 km
  • 5:18 Králův Dvůr 4 3 km
  • 5:21 Králův Dvůr-Popovice 4 5 km
  • 5:24 5:25 Zdice 5 9 km
  • 5:27 5:28 Stašov 5 12 km
  • 5:30 5:31 Praskolesy 6 15 km
  • 5:34 5:35 Hořovice 6 19 km
  • 5:39 5:40 Cerhovice 7 25 km
  • 5:44 5:45 Kařez 7, 048 30 km
  • 5:47 5:48 Kařízek 044,048 32 km
  • 5:50 5:51 Mýto 044 35 km
  • 5:53 5:54 Holoubkov 044 38 km
  • 5:57 Svojkovice 042,044 42 km
  • 6:01 6:02 Rokycany 042 47 km
  • 6:05 6:06 Klabava 042 51 km
  • 6:08 Ejpovice 041,042 53 km
  • 6:14 Plzeň-Doubravka 001,041,042 61 km
  • 6:18 Plzeň hl.n. 001 64 km
    • České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122
    • jede v X
    • přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity)
    • linka S70 (Beroun->Kařez)