osobní vlak

Os 7153

LH

  • 7:41 Ústí n.Orlicí 900 0 km
  • 7:45 Dolní Libchavy D 901 3 km
  • 7:48 Černovír D 908 5 km
  • 7:50 Lanšperk 908 7 km
  • 7:53 Hnátnice D 973 8 km
  • 7:55 Dolní Dobrouč D 975 10 km
  • 7:59 8:03 Letohrad 970 14 km
  • 8:08 Verměřovice D 977 19 km
  • 8:12 8:13 Jablonné n.Orlicí 960 23 km
  • 8:15 Jamné n.Orlicí D 960 25 km
  • 8:18 8:22 Těchonín 961 29 km
  • 8:25 Mladkov D 952 32 km
  • 8:28 8:29 Lichkov 957 35 km
  • 8:34 8:36 Dolní Lipka 92, 950 40 km
  • 8:40 Králíky zast. D 92, 950 42 km
  • 8:42 Králíky 92, 950 43 km
    • Leo Express Tenders s.r.o.; Řehořova 4, 130 00 Praha 3; +420 220 311 700
    • t.č. nejede
    • přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity)
    • vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku