osobní vlak

Os 7711

LH

  • 10:58 Beroun 4 0 km
  • 11:00 11:01 Beroun-Závodí 4 2 km
  • 11:05 11:06 Hýskov 4 7 km
  • 11:10 Nižbor 4 11 km
  • 11:14 Žloukovice D 4 15 km
  • 11:18 Račice n.Berounkou D 5 18 km
  • 11:21 Zbečno 5 20 km
  • 11:25 Újezd n.Zbečnem D 5 23 km
  • 11:30 Roztoky u Křivoklátu 6 28 km
  • 11:33 Křivoklát D 6 30 km
  • 11:35 Městečko u Křivoklátu D 6 32 km
  • 11:39 Pustověty D 7 35 km
  • 11:42 11:43 Lašovice 7 38 km
  • 11:46 Chlum u Rakovníka D 7 40 km
  • 11:51 Rakovník 7 44 km
    • České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122
    • jede v 1-5
    • přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity)
    • vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku
    • linka S75