osobní vlak

Os 7143

LH

  • 4:56 Česká Třebová 930 0 km
  • 5:01 Dlouhá Třebová 906 5 km
  • 5:04 5:05 Ústí n.Orlicí město 900 9 km
  • 5:07 5:12 Ústí n.Orlicí 900 10 km
  • 5:15 Dolní Libchavy D 901 13 km
  • 5:18 Černovír D 908 15 km
  • 5:20 Lanšperk 908 17 km
  • 5:22 Hnátnice D 973 18 km
  • 5:24 Dolní Dobrouč D 975 20 km
  • 5:28 5:31 Letohrad 970 24 km
  • 5:36 Verměřovice D 977 29 km
  • 5:40 5:45 Jablonné n.Orlicí 960 33 km
  • 5:48 Jamné n.Orlicí D 960 35 km
  • 5:52 5:53 Těchonín 961 39 km
  • 5:57 Mladkov D 952 42 km
  • 6:00 Lichkov 957 45 km
    • Leo Express Tenders s.r.o.; Řehořova 4, 130 00 Praha 3; +420 220 311 700
    • jede v X
    • přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity)
    • vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku