osobní vlak

Os 7838

pL

  • 14:03 Rokycany 042 0 km
  • 14:06 14:07 Klabava 042 4 km
  • 14:09 Ejpovice 041,042 6 km
  • 14:14 14:15 Plzeň-Doubravka 001,041 14 km
  • 14:18 14:20 Plzeň hl.n. v 001 17 km
  • 14:22 14:23 Plzeň zast. 001 18 km
  • 14:25 14:26 Plzeň-Doudlevce 001 20 km
  • 14:36 14:37 Dobřany 081 31 km
  • 14:41 14:42 Chlumčany u Dobřan 081,082 35 km
  • 14:44 14:45 Přeštice-Zastávka 082 38 km
  • 14:49 Přeštice 082 42 km
    • České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122
    • jede v X
    • úschova během přepravy (do vyčerpání kapacity)
    • přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity)