osobní vlak

Os 7802

º³LH

  • 5:16 Beroun 4 0 km
  • 5:19 Králův Dvůr D 4 3 km
  • 5:22 Králův Dvůr-Popovice D 4 5 km
  • 5:25 5:26 Zdice 5 9 km
  • 5:29 Stašov D 5 12 km
  • 5:32 Praskolesy D 6 15 km
  • 5:35 5:36 Hořovice 6 19 km
  • 5:41 Cerhovice D 7 25 km
  • 5:45 5:46 Kařez 7, 048 30 km
  • 5:48 5:49 Kařízek 044,048 32 km
  • 5:52 Mýto D 044 35 km
  • 5:54 5:55 Holoubkov 044 38 km
  • 5:58 Svojkovice D 042,044 42 km
  • 6:02 6:03 Rokycany 042 47 km
  • 6:06 Klabava D 042 51 km
  • 6:08 6:09 Ejpovice 041,042 53 km
  • 6:14 Plzeň-Doubravka D 001,041,042 61 km
  • 6:18 6:20 Plzeň hl.n. 001 64 km
  • 6:22 6:23 Plzeň zast. 001 65 km
  • 6:25 Plzeň-Doudlevce D 001 67 km
  • 6:34 6:35 Dobřany 081 78 km
  • 6:39 6:40 Chlumčany u Dobřan 081,082 82 km
  • 6:43 Přeštice-Zastávka D 082 85 km
  • 6:48 Přeštice 082 89 km
    • České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122
    • jede v X
    • ve vlaku řazen vůz s bezdrátovým připojením k internetu
    • ve vlaku řazen vůz s přípojkou 230 V
    • přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity)
    • vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku nevybavený zvedací plošinou
    • linka P2 (Kařez->Přeštice)
    • linka S70 (Beroun->Kařez)