osobní vlak

Os 7743

LH

  • 11:50 Beroun 4 0 km
  • 11:52 11:53 Beroun-Závodí 4 2 km
  • 11:57 11:58 Hýskov 4 7 km
  • 12:02 12:03 Nižbor 4 11 km
  • 12:07 Žloukovice D 4 15 km
  • 12:10 Račice n.Berounkou D 5 18 km
  • 12:13 12:14 Zbečno 5 20 km
  • 12:18 Újezd n.Zbečnem D 5 23 km
  • 12:23 12:24 Roztoky u Křivoklátu 6 28 km
  • 12:27 Křivoklát D 6 30 km
  • 12:29 Městečko u Křivoklátu D 6 32 km
  • 12:33 Pustověty D 7 35 km
  • 12:36 12:37 Lašovice 7 38 km
  • 12:40 Chlum u Rakovníka D 7 40 km
  • 12:45 Rakovník 7 44 km
    • České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122
    • jede 5.,6.,12.XII.
    • přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity)
    • vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku
    • linka S75