osobní vlak

Os 7958

µL

  • 18:18 Březnice 8 0 km
  • 18:21 Dobrá Voda u Březnice D 8 3 km
  • 18:25 Myslín D 7 km
  • 18:28 18:30 Mirovice 9 km
  • 18:33 Horní Nerestce D 12 km
  • 18:38 Čimelice D 16 km
  • 18:42 Smetanova Lhota D 19 km
  • 18:46 Dolní Ostrovec D 24 km
  • 18:50 Vráž u Písku D 27 km
  • 18:57 18:58 Čížová 34 km
  • 19:01 Písek-Dobešice D 37 km
  • 19:04 Písek zast. D 40 km
  • 19:07 19:08 Písek 42 km
  • 19:12 Putim 46 km
  • 19:15 Heřmaň D 49 km
  • 19:22 Protivín 55 km
    • České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122
    • samoobslužný způsob odbavování cestujících, cestující bez jízdenky nastupují do vlaku pouze dveřmi u stanoviště strojvedoucího
    • přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity)