osobní vlak

Os 7745

LH

  • 14:00 Beroun 4 0 km
  • 14:02 14:03 Beroun-Závodí 4 2 km
  • 14:07 14:08 Hýskov 4 7 km
  • 14:12 14:13 Nižbor 4 11 km
  • 14:17 Žloukovice D 4 15 km
  • 14:20 Račice n.Berounkou D 5 18 km
  • 14:23 14:26 Zbečno 5 20 km
  • 14:30 Újezd n.Zbečnem D 5 23 km
  • 14:35 14:36 Roztoky u Křivoklátu 6 28 km
  • 14:39 Křivoklát D 6 30 km
  • 14:41 Městečko u Křivoklátu D 6 32 km
  • 14:45 Pustověty D 7 35 km
  • 14:48 14:49 Lašovice 7 38 km
  • 14:52 Chlum u Rakovníka D 7 40 km
  • 14:57 Rakovník 7 44 km
    • České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122
    • jede 5.,6.,12.XII.
    • přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity)
    • vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku
    • linka S75