osobní vlak

Os 7712

LH

  • 13:02 Rakovník 7 0 km
  • 13:07 Chlum u Rakovníka D 7 4 km
  • 13:10 Lašovice 7 6 km
  • 13:13 Pustověty D 7 9 km
  • 13:17 Městečko u Křivoklátu D 6 12 km
  • 13:20 Křivoklát D 6 14 km
  • 13:22 13:23 Roztoky u Křivoklátu 6 16 km
  • 13:28 Újezd n.Zbečnem D 5 21 km
  • 13:32 Zbečno 5 24 km
  • 13:35 Račice n.Berounkou D 5 26 km
  • 13:39 Žloukovice D 4 29 km
  • 13:43 Nižbor 4 33 km
  • 13:47 13:48 Hýskov 4 37 km
  • 13:52 13:53 Beroun-Závodí 4 42 km
  • 13:56 Beroun 4 44 km
    • České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122
    • jede od 20.XI.
    • přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity)
    • vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku
    • linka S75