osobní vlak

Os 7917

µLH

  • 17:43 Březnice 8 0 km
  • 17:49 Tochovice D 8 5 km
  • 17:50 Tochovice zast. D 8 6 km
  • 17:53 Ostrov u Tochovic D 8 8 km
  • 17:56 17:59 Milín 7 11 km
  • 18:04 Příbram sídliště D 7 16 km
  • 18:07 18:08 Příbram 7 18 km
  • 18:14 Bratkovice D 6 24 km
  • 18:20 18:21 Jince 6 30 km
  • 18:25 Rejkovice D 6 34 km
  • 18:30 18:34 Lochovice 5 39 km
  • 18:38 Libomyšl D 5 43 km
  • 18:44 18:45 Zdice v 5 48 km
  • 18:47 Králův Dvůr-Popovice D 4 52 km
  • 18:50 Králův Dvůr D 4 54 km
  • 18:54 Beroun 4 57 km
    • České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122
    • samoobslužný způsob odbavování cestujících, cestující bez jízdenky nastupují do vlaku pouze dveřmi u stanoviště strojvedoucího
    • přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity)
    • vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku
    • linka S60