osobní vlak

Os 7723

LH

  • 19:10 Beroun 4 0 km
  • 19:12 19:13 Beroun-Závodí 4 2 km
  • 19:18 Hýskov 4 7 km
  • 19:22 19:23 Nižbor 4 11 km
  • 19:27 Žloukovice D 4 15 km
  • 19:30 Račice n.Berounkou D 5 18 km
  • 19:33 19:36 Zbečno 5 20 km
  • 19:40 Újezd n.Zbečnem D 5 23 km
  • 19:45 Roztoky u Křivoklátu 6 28 km
  • 19:48 Křivoklát D 6 30 km
  • 19:50 Městečko u Křivoklátu D 6 32 km
  • 19:54 Pustověty D 7 35 km
  • 19:57 19:58 Lašovice 7 38 km
  • 20:01 Chlum u Rakovníka D 7 40 km
  • 20:06 Rakovník 7 44 km
    • České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122
    • jede od 22.XI. v 1-5
    • přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity)
    • vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku
    • linka S75