osobní vlak

Os 7738

LH

  • 10:52 Rakovník 7 0 km
  • 10:56 Chlum u Rakovníka D 7 4 km
  • 10:59 11:00 Lašovice 7 6 km
  • 11:03 Pustověty D 7 9 km
  • 11:07 Městečko u Křivoklátu D 6 12 km
  • 11:09 Křivoklát D 6 14 km
  • 11:12 11:13 Roztoky u Křivoklátu 6 16 km
  • 11:18 Újezd n.Zbečnem D 5 21 km
  • 11:22 Zbečno 5 24 km
  • 11:25 Račice n.Berounkou D 5 26 km
  • 11:29 Žloukovice D 4 29 km
  • 11:33 Nižbor 4 33 km
  • 11:37 11:38 Hýskov 4 37 km
  • 11:42 11:43 Beroun-Závodí 4 42 km
  • 11:46 Beroun 4 44 km
    • České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122
    • jede 5.,11.XII.
    • přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity)
    • vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku
    • linka S75