místní autobus

Bus 910126 2

6+

  • 15:08 Velké Karlovice,,rozc.Soláň 0 km
  • 15:10 Velké Karlovice,,U Nádraží 1 km
  • 15:11 Velké Karlovice,,obecní úřad 2 km
  • 15:13 Velké Karlovice,,rozc.Podťaté 4 km
  • 15:16 Velké Karlovice,Leskové,hotel Razula 6 km
  • 15:20 Velké Karlovice,Leskové,Pod Javorem 9 km
  • 15:24 Velké Karlovice,Leskové,rozc.U Tabulí 12 km
  • 15:27 15:28 Bílá,Bumbálka,st.hr. H 2 15 km
  • 15:31 Bílá,,chata Třeštík 1 17 km
  • 15:34 Bílá,Hlavatá,kaple 1 20 km
  • 15:37 Bílá,,Mezivodí 2 23 km
  • 15:41 Bílá,,zámeček H 1 26 km
  • 15:42 15:45 Bílá,,střed H 2 27 km
  • 15:48 Staré Hamry,,rozc.Černá 1 29 km
  • 15:50 Staré Hamry,,most 2 30 km
  • 15:53 Staré Hamry,Samčanka,Obecní úřad 2 32 km
  • 15:55 Staré Hamry,,Velký potok 2 34 km
  • 16:08 Ostravice,,aut.st. x 1 42 km
  • 16:11 Ostravice,,rest.U Tkáčů 2 44 km
  • 16:19 16:21 Frýdlant n.Ost.,,žel.st. x 4 50 km
  • 16:33 Frýdek-Místek,Místek,Frýdlantská 1 61 km
  • 16:36 Frýdek-Místek,Místek,Anenská MHD 1 62 km
  • 16:49 Ostrava,Hrabůvka,Benzina MHD 2 78 km
  • 16:53 Ostrava,Hrabůvka,Poliklinika MHD 3 78 km
  • 17:05 Ostrava,Svinov,nádraží MHDx 1 86 km
  • 17:07 Ostrava,Svinov,mosty MHDx 15 86 km
  • 17:13 Ostrava,Poruba,Francouzská MHD 1 90 km
  • 17:15 Ostrava,Poruba,Alšovo nám. MHD 1 91 km
    • Ostrava-Bílá-Velké Karlovice
    • Z-Group bus a.s.; Kopřivnice; 597 608 508, 602 533 671
    • jede 4.,5.,11.XII.
    • Na lince platí tarif vyhlášený Z-Group bus a.s. Informace o tarifu a smluvních přepravních podmínkách jsou zveřejněny na www.csadvs.cz nebo ve vozidlech na lince.
    • Krátkodobé ani dlouhodobé časové jízdenky ODIS neplatí.