místní autobus

Bus 912990 202

6+H

  • 15:05 Rožnov p.Radh.,,aut.st. x 21 245 0 km
  • 15:08 Rožnov p.Radh.,,Knihovna 2 245 1 km
  • 15:10 Rožnov p.Radh.,,rest.U eroplánu 3 245 2 km
  • 15:13 Dolní Bečva,,ObÚ 2 245 6 km
  • 15:17 Prostřední Bečva,,požární dům 2 245 11 km
  • 15:18 Prostřední Bečva,,hotel Zavadilka 2 245 12 km
  • 15:20 Horní Bečva,,stará pošta 2 245 13 km
  • 15:21 Horní Bečva,,ObÚ 2 245 14 km
  • 15:23 Horní Bečva,,hotel Valaška 2 245 15 km
  • 15:25 Horní Bečva,,přehrada 2 245 16 km
  • 15:28 Horní Bečva,,rest.Na Bečvici 2 245 20 km
  • 15:29 Horní Bečva,Hlavatá,rozc. 2 69,245 21 km
  • 15:31 Bílá,,chata Třeštík 2 69 23 km
  • 15:36 Bílá,Bumbálka,st.hr. H 2 69 25 km
  • 15:38 Bílá,,chata Třeštík 1 69 27 km
  • 15:41 Bílá,Hlavatá,kaple 1 69 30 km
  • 15:42 Bílá,,hájenka 1 69 31 km
  • 15:44 Bílá,,Mezivodí 2 69 33 km
  • 15:46 Bílá,,Slaná 1 69 34 km
  • 15:48 Bílá,,zámeček H 1 69 36 km
  • 15:50 Bílá,,střed H 2 69 36 km
  • 15:51 Bílá,,aut.st. H 2 69 37 km
  • 15:52 Staré Hamry,,rozc.Černá 1 68,69 38 km
  • 15:54 Staré Hamry,,most 2 68 39 km
  • 15:56 Staré Hamry,Samčanka,Obecní úřad 2 68 41 km
  • 15:59 Staré Hamry,,Velký potok 2 68 42 km
  • 16:06 Ostravice,,Mazák 1 46,68 48 km
  • 16:07 Ostravice,,panelové domy 1 46 50 km
  • 16:11 Ostravice,,aut.st. x 1 46 50 km
  • 16:13 Ostravice,,rest.U Tkáčů 2 46 52 km
  • 16:15 Ostravice,,Mohelník 2 46 53 km
  • 16:16 Frýdlant n.Ost.,Nová Dědina,rest. 1 46,48 54 km
  • 16:21 Frýdlant n.Ost.,,žel.st. x 1 48 57 km
  • 16:23 Frýdlant n.Ost.,,pomník partyzán 2 48 58 km
  • 16:34 Frýdek-Místek,Místek,Frýdlantská 1 50 69 km
  • 16:39 Frýdek-Místek,Frýdek,aut.nádr. H MHDx 2 50 71 km
  • 16:43 Frýdek-Místek,Frýdek,magistrát MHD 2 50 73 km
  • 16:48 Sedliště,,pošta 2 53 77 km
  • 16:56 Šenov,,Lapačka MHD 1 2,17,78 84 km
  • 16:58 Šenov,,Škrbeň H MHD 2 2,17,78 85 km
  • 17:04 Havířov,Město,žel.st. H MHDx 3 40 92 km
  • 17:07 Havířov,Město,Magistrát H MHD 7 40 93 km
  • 17:10 Havířov,Město,střed H MHD 9 40 94 km
  • 17:12 Havířov,Podlesí,Úřad práce H MHD 8 40 95 km
  • 17:15 Havířov,Podlesí,aut.nádr. H MHD V10 40 96 km
    • Havířov-Frýdek-Místek-Ostravice-Bílá-Rožnov pod Radhoštěm
    • ČSAD Havířov a.s.; Havířov; 596 411 450
    • jede 4.,5.,11.XII.
    • Na lince platí Tarif Integrovaného dopravního systému Moravskoslezského kraje ODIS, vyhlášený dopravcem. Informace o tarifu a smluvních přepravních podmínkách jsou zveřejněny ve vozidlech.TARIFNÍ OPATŘENÍ: Mezi zastávkami Havířov,Město,žel.st. a Šenov,Škrbeň se nacházejí tarifní zóna 40 (2 km) a tarifní zóny 2-17-78 (5 km). Mezi zastávkami Šenov,Lapačka a Sedliště,pošta se nacházejí tarifní zóny 2-17-78 (4 km) a tarifní zóna 53 (3 km). Mezi zastávkami Sedliště,pošta a Frýdek-Místek,Frýdek,magistrát se nacházejí tarifní zóna 53 (1 km) a tarifní zóna 50 (3 km). Mezi zastávkami Frýdek-Místek,Místek,Frýdlantská a Frýdlant n.Ost.,pomník partyzán se nacházejí tarifní zóna 50 (3 km), tarifní zóna 49 (5 km), tarifní zóny 48-49 (1 km) a tarifní zóna 48 (2 km). Na lince je povolen nástup do vozidel pouze předními dveřmi s kontrolou jízdních dokladů řidičem.