÷

Bus 413 (100413 3001)

+

  • 8:00 Praha,,Letňany 0 0 km
  • 8:21 Nová Ves,,rozc. D 4,997 27 km
  • 8:24 Nová Ves 4,997 28 km
  • 8:27 Ledčice,,rozc. D 4,699 31 km
  • 8:29 Ledčice 4,699 32 km
  • 8:33 Mnetěš,,rozc. D 5,696 35 km
  • 8:35 Straškov-Vodochody 5,693 37 km
  • 8:38 Račiněves,,Motorest rozc. D 6,688 40 km
  • 8:40 Přestavlky,,rozc.1.0 D 6,772 42 km
  • 8:44 Dušníky D 7,773 45 km
  • 8:48 Doksany,,škola D 7,765 49 km
  • 8:50 Doksany,,zámek 7,765 49 km
  • 8:52 Dolánky n.Ohří D 7,764 51 km
  • 8:53 Bohušovice n.Ohří,Hrdly D 8,761 53 km
  • 8:58 Terezín,,U Památníku D 8,763 57 km
  • 9:00 Terezín,,aut.nádr. 8,763 58 km
  • 9:07 Litoměřice,,aut.nádr. 9,601 62 km
    • Praha - Ledčice - Litoměřice
    • ČSAD Střední Čechy , a.s.; Mělník; 315 671 659
    • jede do 24.XI. v 7,1.IV.,6.VII.,28.X.
    • PRAŽSKÁ INTEGROVANÁ DOPRAVA(PID) Platí smluvní přepravní podmínky a Tarif PID.
    • Grafikony: PD: T2676 So: T2684 Ne: T2678
    • linka 413 [PID]