místní autobus

Bus 100340 35

XH

  • 13:02 Praha,,Dejvická I 0 0 km
  • 13:05 Praha,,Čínská E D 0 1 km
  • 13:07 Praha,,Nádraží Podbaba A B 2 km
  • 13:08 Praha,,Výzkumný ústav vodohospodářský A D B 2 km
  • 13:09 Praha,,V Podbabě A D B 2 km
  • 13:10 Praha,,Roztocká C D B 3 km
  • 13:12 Praha,,Sedlecký přívoz A D B 4 km
  • 13:16 Roztoky,,Nádraží x A 1 7 km
  • 13:18 Roztoky,,Tyršovo nám. A 1 8 km
  • 13:20 Roztoky,,U Rybníčku A 1 9 km
  • 13:21 Roztoky,,Rozc.Žalov A 1 10 km
  • 13:23 Roztoky,,Přemyslovská A 1 10 km
  • 13:24 Roztoky,,Levý Hradec B 1 10 km
    • Praha,Dejvická - Roztoky,Levý Hradec
    • Dopravní podnik hl.m. Prahy, a.s.; Praha 9; 296 191 817 (296 192 150)
    • jede v X
    • Pražská integrovaná doprava. Platí smluvní přepravní podmínky a Tarif PID.
    • Jízda s předem zakoupenou jízdenkou. Doplňkový prodej jízdenek bez přirážky u řidiče.
    • Území hl. m. Prahy se počítá jako 4 tarifní pásma.
    • Grafikony: PD: T7124 So+Ne: T5541