místní autobus

Bus 169226 2

+R

  • 10:35 Vrchlabí,,aut.st. 1 9051 0 km
  • 10:45 Jilemnice,Hrabačov,křiž. H499 5 km
  • 10:50 Jilemnice,,aut.nádr. 7 H499 6 km
  • 10:55 Studenec,,Na špici H493 13 km
  • 10:57 Studenec,,pošta H493 15 km
  • 11:00 Horka u St.Paky,,aut.st. 2 H490 17 km
  • 11:10 Nová Paka,,aut.st. 1 H530 23 km
  • 11:30 11:35 Jičín,,aut.st. MHD 12 H500 40 km
  • 12:05 12:10 Mladá Boleslav,,aut.st. MHD 17 - 76 km
  • 12:50 Praha,,Černý Most - 128 km
    • Praha - Mladá Boleslav - Jičín - Nová Paka - Jilemnice - Vrchlabí - Špindlerův Mlýn
    • KAD,spol. s r.o. Krkonošská automobilová doprava Vrchlabí; Vrchlabí; 499 422 112
    • jede 5.XII.
    • V zónách IREDO platí tarif a smluvní přepravní podmínky IDS IREDO. Informace jsou zveřejněny na www.oredo.cz . V zónách IDOL platí tarif a smluvní přepravní podmínky IDS IDOL. Informace jsou zveřejněny na www.iidol.cz . Mimo zóny IREDO a IDOL platí tarif vyhlášený dopravcem KAD spol. s r.o.. Informace o tarifu jsou zveřejněny va www.kad.cz nebo k dispozici ve vozech na lince.
    • Cestující s místenkou z výchozí zastávky ztrácí právo na své místo,neobsadí-li je 5 min. před odjezdem.
    • Dětské kočárky, kola a jiné rozměrné předměty se přepravují jen pokud to kapacita autobusu dovoluje. Saně, lyže a snowboardy se přepravují pouze v obalech a jen pokud to obsazenost vozidla a bezpečnost přepravy dovolují. Cestující ve sjezdových botách se nepřepravují.
    • Zavazadla přesahující hodnotu 5000,-Kč a přepravovaná mimo prostor pro cestující jsou jejich majitelé povinni nahlásit řidiči.
    • na určené úseky ve všech předprodejních kancelářích AMS nebo elektronicky prostřednictvím Internetu