místní autobus

Bus 100315 1006

XH

  • 4:50 Mnichovo Hradiště,,nám. 9 0 km
  • 4:51 Mnichovo Hradiště,,zdrav.stř. D 9 0 km
  • 4:52 Mnichovo Hradiště,,u nadjezdu D 9 1 km
  • 4:53 Mnichovo Hradiště,,Haškov D 9 2 km
  • 4:54 Mnichovo Hradiště,,U Bažantnice D 9 2 km
  • 4:56 Mnichovo Hradiště,Veselá 9 3 km
  • 4:58 Bakov n.Jiz.,,Komenského sady D 8 6 km
  • 5:00 Bakov n.Jiz.,,žel.zast. 8 6 km
  • 5:02 Bakov n.Jiz.,,Trenčín 8 7 km
  • 5:05 Bakov n.Jiz.,Chudoplesy D 8 9 km
  • 5:07 Kosmonosy,,nemocnice 7 11 km
  • 5:09 Kosmonosy,,nám. 7 11 km
  • 5:10 Kosmonosy,,Transcentrum D 7 12 km
  • 5:14 Mladá Boleslav,,Zalužany ŠKODA 7 14 km
  • 5:18 Mladá Boleslav,,Boleslavská 7 16 km
  • 5:22 5:25 Mladá Boleslav,,aut.st. 8 7 18 km
  • 5:29 Mladá Boleslav,,U Sportu 7 19 km
  • 5:31 Mladá Boleslav,,nám.Republiky 7 20 km
  • 5:33 Mladá Boleslav,,Jičínská 7 20 km
  • 5:39 Písková Lhota,,hl.sil. D 6 26 km
  • 5:40 Písková Lhota D 6 27 km
  • 5:43 Strašnov,,u dálnice D 6 30 km
  • 5:46 Brodce,,škola D 6 31 km
  • 5:48 Brodce,,sokolovna 6 32 km
  • 5:51 Benátky n.Jiz.,,Ovčín D 5 34 km
  • 5:53 Benátky n.Jiz.,Kbel D 5 36 km
  • 5:56 5:58 Benátky n.Jiz.,,aut.st. 5 38 km
  • 6:01 Kochánky,,Okrouhlík D 4 41 km
  • 6:04 Předměřice n.Jiz. D 4 44 km
  • 6:06 Tuřice 4 45 km
  • 6:26 Praha,,Černý Most B,1 68 km
    • Praha,Černý Most - Mladá Boleslav - Mnichovo Hradiště
    • ARRIVA STŘEDNÍ ČECHY s.r.o.; Mladá Boleslav; 725 100 725
    • jede v X
    • PRAŽSKÁ INTEGROVANÁ DOPRAVA(PID) Platí smluvní přepravní podmínky a Tarif PID.
    • Území hl. m. Prahy se počítá jako 4 tarifní pásma.
    • Grafikony: PD: T2209 So: T2242 Ne: T2242
    • linka 315 [PID]