místní autobus

Bus 100380 4018

6+H

  • 11:33 Králův Dvůr,Počaply MHD 4 0 km
  • 11:35 Králův Dvůr,Počaply,Plzeňská MHD 4 0 km
  • 11:37 Králův Dvůr,,U Tří zvonků MHD 4 1 km
  • 11:38 Králův Dvůr,,Na knížecí MHD 4 2 km
  • 11:39 Králův Dvůr,,u zámku MHD 4 2 km
  • 11:41 Beroun,,třída Míru MHD 4 3 km
  • 11:42 Beroun,,Velké sídliště MHD 4 4 km
  • 11:43 Beroun,,Jungmannova MHD 4 4 km
  • 11:44 Beroun,,U Zelených MHD D 4 5 km
  • 11:45 Beroun,,Hlinky MHD 4 5 km
  • 11:47 Beroun,,U černého koně MHD 3,4 5 km
  • 11:49 Beroun,,Brožíkova 3,4 6 km
  • 11:54 Vráž,,rozc.k žel.st. x 3 10 km
  • 11:56 Vráž,,U Jelena 3 11 km
  • 11:58 Loděnice,Jánská,II D 2 12 km
  • 12:00 Loděnice 2 13 km
  • 12:02 Loděnice,,pod lanovkou 2 13 km
  • 12:04 Nučice,,rozc.Krahulov D 1,2 16 km
  • 12:07 Rudná,,Vypich 1,2 17 km
  • 12:08 Rudná,,Hewlett-Packard 1,2 18 km
  • 12:10 Rudná,,Celní úřad 1,2 19 km
  • 12:11 Rudná,,Za Panskou zahradou D 1,2 19 km
  • 12:13 Rudná,,Hořelice 1 20 km
  • 12:15 Rudná,,škola 1 21 km
  • 12:17 Rudná,,Nerudova 1 21 km
  • 12:18 Rudná,,u kina 1 22 km
  • 12:20 Rudná,,Dušníky 1 22 km
  • 12:21 Rudná,,U nádraží x 1 23 km
  • 12:22 Chrášťany,,Mezcestí D 1 23 km
  • 12:23 Chrášťany 1 24 km
  • 12:24 Chrášťany,,Protherm D 1 24 km
  • 12:25 Chrášťany,,Scania-Label D 1 25 km
  • 12:26 Praha,,Depo Zličín D B 26 km
  • 12:28 Praha,,Zličín B 27 km
  • 12:30 Praha,,Na Radosti D 0 28 km
  • 12:31 Praha,,Lidečská D 0 28 km
  • 12:32 Praha,,Bílý Beránek D 0 29 km
  • 12:34 Praha,,Hlušičkova D 0 29 km
  • 12:35 Praha,,Krematorium Motol D 0 30 km
  • 12:37 Praha,,Motol 0 31 km
  • 12:39 Praha,,Nemocnice Motol 0 32 km
  • 12:40 Praha,,Šafránecká D 0 32 km
  • 12:42 Praha,,Vypich 0 34 km
    • Praha,Kukulova/Vypich - Králův Dvůr,Počaply
    • ARRIVA STŘEDNÍ ČECHY s.r.o.; Praha 5; 725 100 725
    • jede 5.,11.XII.
    • PRAŽSKÁ INTEGROVANÁ DOPRAVA(PID) Platí smluvní přepravní podmínky a Tarif PID.
    • Území hl. m. Prahy se počítá jako 4 tarifní pásma.
    • Grafikony: PD: T2391 So+Ne: T2392