místní autobus

Bus 100305 2009

6

  • 15:20 Praha,,Zličín B 0 km
  • 15:38 Velká Dobrá 4 21 km
  • 15:39 Velká Dobrá,,škola 4 21 km
  • 15:41 Doksy 4 23 km
  • 15:43 Kamenné Žehrovice,,Háje D 4 25 km
  • 15:45 Kamenné Žehrovice 4 26 km
  • 15:48 Tuchlovice,,Dřevěnkov D 5 27 km
  • 15:50 Tuchlovice 5 28 km
  • 15:53 Stochov,,Slovanka 5 30 km
  • 15:54 Stochov,,Slovanka I 5 30 km
  • 15:56 Lány,,u hřbitova 5 32 km
  • 15:57 Lány,Vašírov 5 32 km
  • 15:59 Rynholec,,záv. D 6 33 km
  • 16:02 Rynholec 6 35 km
  • 16:04 Nové Strašecí,,poliklinika 6 37 km
  • 16:06 Nové Strašecí,,Palackého 6 37 km
  • 16:07 Nové Strašecí,,Karlovarská 6 38 km
  • 16:12 Řevničov,,rozc.k žel.st. D 6 43 km
  • 16:14 Řevničov,,k Buckému rybníku D 6 44 km
  • 16:16 Řevničov 6 46 km
  • 16:19 Krušovice 6 48 km
  • 16:22 Krupá,,Šustna D 7 51 km
  • 16:26 Lišany,,u rybníka 7 54 km
  • 16:27 Lišany,,u sokolovny D 7 54 km
  • 16:28 Lužná,,Lišanská D 7 55 km
  • 16:30 Lužná,,kpt.Jaroše D 7 57 km
  • 16:32 Lužná,,Masarykovo nám. 7 58 km
  • 16:33 Lužná,,Čs.armády 7 58 km
  • 16:35 Rakovník,,Šamotka D 7 60 km
  • 16:36 Rakovník,,žel.zast. D 7 61 km
  • 16:37 Rakovník,,Na Spravedlnosti D 7 61 km
  • 16:38 Rakovník,,střelnice D 7 62 km
  • 16:39 Rakovník,,sokolovna 7 62 km
  • 16:41 Rakovník,,aut.st. 7 63 km
    • Praha,Zličín - Rakovník,Aut.st.
    • Transdev Střední Čechy s.r.o.; Rakovník
    • jede 11.XII.
    • PRAŽSKÁ INTEGROVANÁ DOPRAVA(PID) Platí smluvní přepravní podmínky a Tarif PID.
    • Území hl. m. Prahy se počítá jako 4 tarifní pásma.
    • Grafikony: PD: V2147 So: V2148 Ne: V2158