místní autobus

Bus 100304 3008

+

  • 10:30 Rakovník,,aut.st. 7 0 km
  • 10:32 Rakovník,,střelnice D 7 1 km
  • 10:33 Rakovník,,žel.zast. D 7 2 km
  • 10:35 Rakovník,,Šamotka D 7 3 km
  • 10:39 Lužná,,Červený kříž D 7 7 km
  • 10:41 Ruda,,Horácká lísa D 6 10 km
  • 10:44 Ruda D 6 12 km
  • 10:45 Ruda,,u rybníka D 6 13 km
  • 10:48 Nové Strašecí,,Karlovarská 6 15 km
  • 10:50 Nové Strašecí,,Palackého 6 16 km
  • 10:52 Nové Strašecí,,poliklinika 6 17 km
  • 10:57 Stochov,,Slovanka II 5 21 km
  • 11:19 Praha,,Depo Zličín l D B 52 km
  • 11:24 Praha,,Zličín B 53 km
  • 11:26 Praha,,Na Radosti D 0 54 km
  • 11:27 Praha,,Lidečská D 0 55 km
  • 11:28 Praha,,Bílý Beránek D 0 55 km
  • 11:30 Praha,,Hlušičkova D 0 56 km
  • 11:31 Praha,,Krematorium Motol D 0 56 km
  • 11:33 Praha,,Motol 0 57 km
  • 11:34 Praha,,Nemocnice Motol 0 58 km
  • 11:36 Praha,,Šafránecká D 0 59 km
  • 11:38 Praha,,Vypich 0 60 km
    • Praha,Kukulova/Vypich - Rakovník,Aut.st.
    • Transdev Střední Čechy s.r.o.; Rakovník
    • jede 5.XII.
    • PRAŽSKÁ INTEGROVANÁ DOPRAVA(PID) Platí smluvní přepravní podmínky a Tarif PID.
    • Území hl. m. Prahy se počítá jako 4 tarifní pásma.
    • Grafikony: PD: V2144 So: V2145 Ne: V2146