místní autobus

Bus 304 (100304 1017)

X

  • 7:42 Praha,,Kukulova D 0 0 km
  • 7:43 Praha,,Šafránecká D 0 1 km
  • 7:47 Praha,,Nemocnice Motol 0 1 km
  • 7:49 Praha,,Motol 0 2 km
  • 7:50 Praha,,Krematorium Motol D 0 3 km
  • 7:52 Praha,,Hlušičkova D 0 3 km
  • 7:54 Praha,,Bílý Beránek D 0 4 km
  • 7:55 Praha,,Lidečská D 0 4 km
  • 7:58 8:00 Praha,,Zličín B 6 km
  • 8:25 Stochov,,Slovanka II 5 38 km
  • 8:31 Nové Strašecí,,poliklinika 6 43 km
  • 8:33 Nové Strašecí,,Palackého 6 43 km
  • 8:34 Nové Strašecí,,Karlovarská 6 44 km
  • 8:38 Ruda,,u rybníka D 6 47 km
  • 8:38 Ruda D 6 48 km
  • 8:41 Ruda,,Horácká lísa D 6 50 km
  • 8:48 Lužná,,Čs.armády 7 55 km
  • 8:50 Rakovník,,Šamotka D 7 57 km
  • 8:51 Rakovník,,žel.zast. D 7 58 km
  • 8:53 Rakovník,,střelnice D 7 59 km
  • 8:54 Rakovník,,sokolovna 7 60 km
  • 8:56 Rakovník,,aut.st. 7 60 km
    • Praha,Kukulova/Vypich - Rakovník,Aut.st.
    • Transdev Střední Čechy s.r.o.; Rakovník
    • jede v 1-5
    • PRAŽSKÁ INTEGROVANÁ DOPRAVA(PID) Platí smluvní přepravní podmínky a Tarif PID.
    • Území hl. m. Prahy se počítá jako 4 tarifní pásma.
    • Grafikony: PD: T2144 So: T2145 Ne: T2145
    • linka 304 [PID]