místní autobus

Bus 304 (100304 1027)

X

  • 9:45 Praha,,Zličín B 0 km
  • 10:10 Stochov,,Slovanka II 5 32 km
  • 10:16 Nové Strašecí,,poliklinika 6 37 km
  • 10:18 Nové Strašecí,,Palackého 6 37 km
  • 10:19 Nové Strašecí,,Karlovarská 6 38 km
  • 10:23 Ruda,,u rybníka D 6 41 km
  • 10:23 Ruda D 6 42 km
  • 10:26 Ruda,,Horácká lísa D 6 44 km
  • 10:32 Rakovník,,Šamotka D 7 50 km
  • 10:33 Rakovník,,žel.zast. D 7 51 km
  • 10:35 Rakovník,,střelnice D 7 52 km
  • 10:36 Rakovník,,sokolovna 7 53 km
  • 10:38 Rakovník,,aut.st. 7 53 km
    • Praha,Kukulova/Vypich - Rakovník,Aut.st.
    • Transdev Střední Čechy s.r.o.; Rakovník
    • jede v 1-5
    • PRAŽSKÁ INTEGROVANÁ DOPRAVA(PID) Platí smluvní přepravní podmínky a Tarif PID.
    • Území hl. m. Prahy se počítá jako 4 tarifní pásma.
    • Grafikony: PD: T2144 So: T2145 Ne: T2145
    • linka 304 [PID]