místní autobus

Bus 100304 3017

+

  • 19:57 Praha,,Kukulova D 0 0 km
  • 19:58 Praha,,Šafránecká D 0 1 km
  • 20:02 Praha,,Nemocnice Motol 0 1 km
  • 20:04 Praha,,Motol 0 2 km
  • 20:05 Praha,,Krematorium Motol D 0 3 km
  • 20:07 Praha,,Hlušičkova D 0 3 km
  • 20:08 Praha,,Bílý Beránek D 0 4 km
  • 20:09 Praha,,Lidečská D 0 4 km
  • 20:12 20:20 Praha,,Zličín B 6 km
  • 20:45 Stochov,,Slovanka II 5 38 km
  • 20:51 Nové Strašecí,,poliklinika 6 43 km
  • 20:53 Nové Strašecí,,Palackého 6 43 km
  • 20:54 Nové Strašecí,,Karlovarská 6 44 km
  • 20:57 Ruda,,u rybníka D 6 47 km
  • 20:58 Ruda D 6 48 km
  • 21:00 Ruda,,Horácká lísa D 6 50 km
  • 21:05 Rakovník,,Šamotka D 7 56 km
  • 21:06 Rakovník,,žel.zast. D 7 57 km
  • 21:08 Rakovník,,střelnice D 7 59 km
  • 21:09 Rakovník,,sokolovna 7 59 km
  • 21:11 Rakovník,,aut.st. 7 59 km
    • Praha,Kukulova/Vypich - Rakovník,Aut.st.
    • Transdev Střední Čechy s.r.o.; Rakovník
    • jede v 7,28.IX.
    • PRAŽSKÁ INTEGROVANÁ DOPRAVA(PID) Platí smluvní přepravní podmínky a Tarif PID.
    • Území hl. m. Prahy se počítá jako 4 tarifní pásma.
    • Grafikony: PD: V2144 So: V2145 Ne: V2146