místní autobus

Bus 384 (100384 1016)

X

  • 7:39 Zdice,,nám. 5 0 km
  • 7:42 Králův Dvůr,Levín D 4 2 km
  • 7:44 Králův Dvůr,Levín,Levínský vršek D 4 4 km
  • 7:45 Králův Dvůr,Počaply,Plzeňská 4 5 km
  • 7:47 Králův Dvůr,,U Tří zvonků 4 5 km
  • 7:50 Králův Dvůr,,Na knížecí 4 6 km
  • 7:51 Králův Dvůr,,u zámku 4 6 km
  • 7:54 Beroun,,sídliště 4 7 km
  • 7:57 Beroun,,Plzeňka 4 9 km
  • 7:59 Beroun,,U černého koně 3,4 9 km
  • 8:02 Beroun,,Brožíkova 3,4 10 km
  • 8:07 Vráž,,rozc.k žel.st. x 3 14 km
  • 8:09 Vráž,,U Jelena 3 14 km
  • 8:11 Loděnice,Jánská,II D 2 16 km
  • 8:13 Loděnice 2 16 km
  • 8:28 Praha,,Zličín B 30 km
    • Praha,Zličín - Hořovice,nám.B.Němcové
    • ARRIVA STŘEDNÍ ČECHY s.r.o.; Králův Dvůr; 725 100 725
    • jede v 1-5
    • PRAŽSKÁ INTEGROVANÁ DOPRAVA(PID) Platí smluvní přepravní podmínky a Tarif PID.
    • Území hl. m. Prahy se počítá jako 4 tarifní pásma.
    • Grafikony: PD: T2515 So+Ne: T2077
    • linka 384 [PID]