místní autobus

Bus 100384 4007

6+

  • 9:05 Praha,,Zličín B 0 km
  • 9:19 Loděnice 2 13 km
  • 9:20 Loděnice,Jánská,II D 2 14 km
  • 9:22 Vráž,,U Jelena 3 15 km
  • 9:24 Vráž,,rozc.k žel.st. x 3 16 km
  • 9:29 Beroun,,U Slavaše 3,4 19 km
  • 9:31 Beroun,,U černého koně MHD 3,4 20 km
  • 9:33 Beroun,,Plzeňka MHD 4 21 km
  • 9:36 Beroun,,sídliště MHD 4 22 km
  • 9:37 Beroun,,Lidl MHD D 4 22 km
  • 9:39 Králův Dvůr,,u zámku MHD 4 23 km
  • 9:40 Králův Dvůr,,Na knížecí MHD 4 24 km
  • 9:42 Králův Dvůr,,U Tří zvonků MHD 4 24 km
  • 9:43 Králův Dvůr,Počaply,škola MHD 4 25 km
  • 9:44 Králův Dvůr,Počaply MHD 4 25 km
    • Praha,Zličín - Hořovice,nám.B.Němcové
    • ARRIVA STŘEDNÍ ČECHY s.r.o.; Hořovice; 725 100 725
    • jede v 6,+
    • PRAŽSKÁ INTEGROVANÁ DOPRAVA(PID) Platí smluvní přepravní podmínky a Tarif PID.
    • Území hl. m. Prahy se počítá jako 4 tarifní pásma.
    • Grafikony: PD: T2515 So+Ne: T2077