místní autobus

Bus 100384 4030

6+

  • 19:04 Králův Dvůr,Počaply MHD 4 0 km
  • 19:06 Králův Dvůr,Počaply,Plzeňská MHD 4 0 km
  • 19:08 Králův Dvůr,,U Tří zvonků MHD 4 1 km
  • 19:10 Králův Dvůr,,Na knížecí MHD 4 2 km
  • 19:11 Králův Dvůr,,u zámku MHD 4 2 km
  • 19:14 Beroun,,sídliště MHD 4 3 km
  • 19:17 Beroun,,Plzeňka MHD 4 4 km
  • 19:19 Beroun,,U černého koně MHD 3,4 5 km
  • 19:21 Beroun,,Brožíkova 3,4 6 km
  • 19:26 Vráž,,rozc.k žel.st. x 3 10 km
  • 19:28 Vráž,,U Jelena 3 10 km
  • 19:30 Loděnice,Jánská,II D 2 12 km
  • 19:32 Loděnice 2 12 km
  • 19:46 Praha,,Zličín B 25 km
    • Praha,Zličín - Hořovice,nám.B.Němcové
    • ARRIVA STŘEDNÍ ČECHY s.r.o.; Králův Dvůr; 725 100 725
    • jede v 6,+
    • PRAŽSKÁ INTEGROVANÁ DOPRAVA(PID) Platí smluvní přepravní podmínky a Tarif PID.
    • Území hl. m. Prahy se počítá jako 4 tarifní pásma.
    • Grafikony: PD: T2515 So+Ne: T2077