místní autobus

Bus 345 (100345 1055)

23456H

  • 0:25 Praha,,Černý Most B,1 0 km
  • 0:58 Mladá Boleslav,,Jičínská 7,3101 48 km
  • 1:02 Mladá Boleslav,,U Sportu 7,3101 49 km
  • 1:07 1:10 Mladá Boleslav,,aut.st. 2 7,3101 51 km
  • 1:13 Mladá Boleslav,,Boleslavská 7,3101 53 km
  • 1:16 Kosmonosy,,nemocnice 7,3102 54 km
  • 1:21 Bakov n.Jiz.,,Pražská D 8,3108 58 km
  • 1:28 1:29 Mnichovo Hradiště,,nám. 9,3103 64 km
  • 1:38 Svijany,,na nájezdu D 10,3019 75 km
  • 1:44 1:45 Turnov,,Terminál u žel.st. 11,3001 82 km
  • 1:55 Hodkovice n.Mohelkou,,aut.nádr. 1020 94 km
  • 2:05 Liberec,Doubí,pošta D 0001 104 km
  • 2:08 Liberec,Rochlice x D 0001 106 km
  • 2:11 Liberec,,Dobiášova D 0001 107 km
  • 2:16 Liberec,,Fügnerova BB-WC l 0001 110 km
  • 2:20 Liberec,,aut.nádr. 0001 112 km
    • Praha,Černý Most - Mladá Boleslav - Hodkovice nad Mohelkou - Liberec
    • ARRIVA STŘEDNÍ ČECHY s.r.o.; Mladá Boleslav; 725 100 725
    • t.č. nejede
    • PRAŽSKÁ INTEGROVANÁ DOPRAVA(PID) Platí smluvní přepravní podmínky a Tarif PID.
    • Území hl. m. Prahy se počítá jako 4 tarifní pásma.
    • Na území Prahy a Středočeského kraje platí Tarif a SPP PID (www.pid.cz) a na území Libereckého kraje platí Tarif a SPP IDOL (www.iidol.cz) s územními přesahy platnosti těchto tarifů.
    • Grafikony: PD: V2107 So: V2245 Ne: V2204
    • linka 345 [PID]