místní autobus

Bus 109389 4004

6+

  • 10:53 Louny,,Luna MHD 7 0 km
  • 10:54 Louny,,sokolovna MHD 7 0 km
  • 10:58 Louny,,aut.nádr. MHD 7 2 km
  • 11:00 Louny,,U spravedlnosti 7 2 km
  • 11:04 Chlumčany,,motorest D 7 6 km
  • 11:06 Smolnice,,rozc. D 7 8 km
  • 11:09 Toužetín,Sulec 7 10 km
  • 11:13 Panenský Týnec 6 13 km
  • 11:19 Hořešovičky D 6 19 km
  • 11:21 Hořešovice 6 20 km
  • 11:26 Třebíz 5 22 km
  • 11:29 Kvílice,,II 5 23 km
  • 11:31 Kutrovice D 5 24 km
  • 11:33 Neprobylice 5 25 km
  • 11:35 Královice 5 28 km
  • 11:38 Slaný,Trpoměchy D 4 29 km
  • 11:41 Slaný,,U Sloupu D 4 32 km
  • 11:43 Slaný,,sokolovna MHD 4 32 km
  • 11:45 Slaný,,Šultysova 4 33 km
  • 11:47 11:50 Slaný,,aut.nádr. MHD 4 34 km
  • 11:52 Slaný,,Pražská MHD 4 34 km
  • 11:53 Slaný,,žel.zast.předměstí MHD 4 35 km
  • 11:54 Slaný,,odb.Drnov D 4 36 km
  • 11:56 Jemníky,,křiž.Knovíz D 4 37 km
  • 12:12 Praha,,Dědina D B 58 km
  • 12:14 Praha,,Divoká Šárka B 59 km
  • 12:17 Praha,,Nádraží Veleslavín B 61 km
    • Praha,Nádraží Veleslavín - Louny,Luna
    • ČSAD Česká Lípa a.s.; Česká Lípa; 484 846 611
    • jede 5.,11.XII.
    • PRAŽSKÁ INTEGROVANÁ DOPRAVA(PID) Platí smluvní přepravní podmínky a Tarif PID.
    • Území hl. m. Prahy se počítá jako 4 tarifní pásma.
    • Grafikony: PD: T1755 So+Ne: T1755