dálkový autobus

Bus 176101 8

XR

  • 13:36 Pelhřimov,,aut.nádr. MHD 16 - 0 km
  • 13:38 Pelhřimov,,hotel REKREA - 1 km
  • 13:40 Pelhřimov,,Pražská MHD - 2 km
  • 13:48 Bácovice,,rozc.1.0 D - 8 km
  • 13:50 Červená Řečice,Zmišovice,rozc. D - 10 km
  • 13:53 Červená Řečice - 12 km
  • 13:56 Křelovice,,záv.Červená Řečice - 14 km
  • 13:58 Křelovice - 15 km
  • 14:00 Křelovice,Jiřičky,st.sil. - 16 km
  • 14:03 Košetice - 19 km
  • 14:05 Martinice u Onšova,,rozc. - 21 km
  • 14:08 Chyšná,,rozc.1.0 - 23 km
  • 14:10 Chýstovice - 25 km
  • 14:13 Čechtice,Malá Paseka 167 27 km
  • 14:16 Čechtice 167 29 km
  • 14:43 14:46 Vlašim,,žel.st. MHDx 69 52 km
  • 14:49 Vlašim,,rest.U kozla MHD 69 52 km
  • 14:50 Vlašim,,Politických vězňů MHD 69 52 km
  • 15:10 Struhařov,Myslíč,rozc. D 67,68 72 km
  • 15:14 Benešov,,pivovar MHD 67 76 km
  • 15:18 Benešov,,aut.st. MHDx 67 78 km
  • 15:20 Benešov,,Lidl MHD 67 79 km
  • 15:53 Praha,,Roztyly 103 118 km
    • Praha-Pelhřimov-Jihlava
    • ARRIVA CITY s.r.o.; Praha 10; 234 125 238
    • jede v X
    • Na lince platí tarif a smluvní přepravní podmínky vyhlášené dopravcem ARRIVA CITY s.r.o.. Pro jízdu mezi zastávkami označenými číslem zóny jsou tarif a smluvní přepravní podmínky vyhlášené dopravcem shodné s tarifem a přepravními podmínkami Středočeské integrované dopravy.
    • U spojů číslo 2,4,8,9,10,12,13 a 15 se mezi zastávkami Praha,Roztyly (zóna 103) a Benešov,Lidl (zóna 67) se nachází tranzitní (průjezdné) zóny 102, 111, 112, 174 a 173, kde nejsou zastávky, avšak pro výpočet ceny nízdného je nutné s těmito zónami počítat.
    • Místní frekvence se v obvodu MHD Benešov, Vlašim, Pelhřimov a Jihlava přepravuje za tarif vyhlášený dopravcem ARRIVA CITY s.r.o.
    • Přeprava zavazadel přesahující 20x30x50 cm je zpoplatněna. Zásilky, jízdní kola a rozměrné předměty se nepřepravují. Cestující může vzít do vozidla dětský kočárek s dítětem, jestliže to technické provedení vozidla a jeho obsazenost dovolují. Dětský kočárek bez dítěte lze přepravovat jako spoluzavazadlo v zavazadlovém prostoru. Informace o tarifu jsou zvěřejněny ve vozidlech na lince.
    • Cestující s místenkou ztrácí právo na své místo, neobsadí-li je 5 minut před odjezdem spoje z výchozí zastávky.
    • ve všech předprodejních kancelářích AMS a na webových stránkách www.amsbus.cz/arriva.Cestující s místenkou ztrácí právo na své místo, neobsadí-li je 5 minut před odjezdem spoje z výchozí zastávky.