÷

Bus 393 (100393 1008)

X

  • 5:15 Příbram,Březové Hory 7 0 km
  • 5:20 Příbram,,Drkolnov 7 1 km
  • 5:21 Příbram,,Podbrdská D 7 1 km
  • 5:22 Příbram,Zdaboř,nemocnice 7 2 km
  • 5:25 Příbram,,Školní kruhový objezd 7 2 km
  • 5:27 Příbram,,III.poliklinika 7 3 km
  • 5:28 Příbram,,Nový rybník 7 3 km
  • 5:30 Příbram,,II.poliklinika 7 4 km
  • 5:33 Příbram,,Československé armády 7 5 km
  • 5:34 Příbram,,aut.nádr. (ul. Čs.armády) 7 6 km
  • 5:38 Příbram,,Jiráskovy sady 7 7 km
  • 5:40 Příbram,,Žižkova D 7 8 km
  • 5:41 Příbram,,Nová Hospoda D 7 8 km
  • 5:43 Dubno,,restaurace 7 10 km
  • 5:46 Drásov,Skalka D 6,7 14 km
  • 6:26 Praha,,Lihovar l 0 62 km
  • 6:28 Praha,,Smíchovské nádraží 0 64 km
    • Praha,Smíchovské nádraží - Příbram,Březové Hory
    • ARRIVA STŘEDNÍ ČECHY s.r.o.; Příbram; 725 100 725
    • jede do 29.XI. v X
    • Platí SPP a Tarif PID. Území hl. m. Prahy se počítá
    • jako 4 tarifní pásma. Na území města Příbram platí
    • také jízdní doklady MHD Příbram.
    • Území hl. m. Prahy se počítá jako 4 tarifní pásma.
    • Grafikony: PD: T2044
    • linka 393 [PID]