dálkový autobus

Bus 160570 17

7R

  • 19:32 Praha,,Roztyly 3 103 0 km
  • 20:04 Benešov,,Lidl MHD 67 39 km
  • 20:07 Benešov,,Terminál MHDx 16 67 40 km
  • 20:09 Benešov,,Pivovar Ferdinand MHD 67 40 km
  • 20:13 Struhařov,Myslíč,rozc. D 67,68 44 km
  • 20:15 Struhařov,,rozc.1.0 x 68 46 km
  • 20:36 Vlašim,,Politických vězňů MHD 69 62 km
  • 20:37 Vlašim,,rest.U kozla MHD 69 62 km
  • 20:39 20:40 Vlašim,,žel.st. MHDx 69 63 km
  • 20:42 Vlašim,,záv. MHD D 69 64 km
  • 20:45 Vlašim,,Bolinka MHD 69 67 km
  • 20:47 Vlašim,Bolina,rozc. D 69 68 km
  • 20:50 Miřetice,,rozc.1.0 D 162 71 km
  • 20:53 Kuňovice 162 72 km
  • 20:55 Borovnice,,rozc. D 162 74 km
  • 20:57 Čechtice,Otročice,rozc.1.0 D 167 76 km
  • 21:00 Čechtice 167 78 km
  • 21:05 Křivsoudov 167 81 km
  • 21:09 Loket u Čechtic,Alberovice 165 83 km
  • 21:11 Loket u Čechtic 165 85 km
  • 21:12 Loket u Čechtic,Brzotice 165 86 km
  • 21:14 Bernartice,,most D 165 88 km
  • 21:16 Loket u Čechtic,Bezděkov,rozc. 165 90 km
  • 21:20 Hněvkovice,Nová Ves,rozc.1.0 D - 92 km
  • 21:22 Hněvkovice - 93 km
  • 21:24 Hněvkovice,Habrovčice,rozc. D - 94 km
  • 21:29 Kožlí - 98 km
  • 21:35 Ledeč n.Sáz.,,Husovo nám. - 102 km
    • Praha-Čechtice-Ledeč nad Sázavou
    • ARRIVA CITY s.r.o.; Praha 10; 234 125 238
    • jede v 7
    • Na lince platí tarif a smluvní přepravní podmínky vyhlášené dopravcem ARRIVA CITY s.r.o.. Pro jízdu mezi zastávkami označenými číslem zóny jsou tarif a smluvní přepravní podmínky vyhlášené dopravcem shodné s tarifem a přepravními podmínkami Středočeské integrované dopravy. Mezi zastávkami Praha,Roztyly (zóna 103) a Benešov,Lidl (zóna 67) se nachází tranzitní (průjezdné) zóny 102, 111, 112, 174 a 173, kde nejsou zastávky, avšak pro výpočet ceny Jízdného je nutné s těmito zónami počítat. Místní frekvence se v obvodu MHD Benešov a Vlašim přepravuje za tarif vyhlášený dopravcem ARRIVA CITY s.r.o.
    • Přeprava zavazadel přesahující 20x30x50 cm je zpoplatněna. Zásilky, jízdní kola a rozměrné předměty se nepřepravují. Cestující může vzít do vozidla dětský kočárek s dítětem, jestliže to technické provedení vozidla a jeho obsazenost dovolují. Dětský kočárek bez dítěte lze přepravovat jako spoluzavazadlo v zavazadlovém prostoru. Informace o tarifu jsou zveřejněny ve vozidlech na lince.
    • Cestující s místenkou ztrácí právo na své místo, neobsadí-li je 5 minut před odjezdem spoje z výchozí zastávky.
    • ve všech předprodejních kancelářích AMS a na webových stránkách www.amsbus.cz/arriva.Cestující s místenkou ztrácí právo na své místo, neobsadí-li je 5 minut před odjezdem spoje z výchozí zastávky.