÷

Bus 394 (100394 1005)

X

  • 6:15 Praha,,Nové Butovice 0 0 km
  • 6:34 Beroun,,U Slavaše D 3,4 23 km
  • 6:36 Beroun,,U černého koně 3,4 24 km
  • 6:38 Beroun,,Plzeňka 4 25 km
  • 6:41 Beroun,,sídliště 4 26 km
  • 6:42 Beroun,,Lidl D 4 26 km
  • 6:44 Králův Dvůr,,u zámku 4 27 km
  • 6:45 Králův Dvůr,,Na knížecí 4 28 km
  • 6:47 Králův Dvůr,,U Tří zvonků 4 28 km
  • 6:49 Králův Dvůr,Počaply,Plzeňská 4 29 km
  • 6:51 Králův Dvůr,Levín,Levínský vršek D 4 30 km
  • 6:53 Králův Dvůr,Levín D 4 31 km
  • 6:56 Zdice,,nám. 5 33 km
    • Praha,Nové Butovice - Zdice,náměstí
    • ARRIVA STŘEDNÍ ČECHY s.r.o.; Králův Dvůr; 725 100 725
    • jede do 29.XI. v X
    • PRAŽSKÁ INTEGROVANÁ DOPRAVA(PID) Platí smluvní přepravní podmínky a Tarif PID.
    • Území hl. m. Prahy se počítá jako 4 tarifní pásma.
    • Grafikony: PD: T2378 So: T2717 Ne: T2716
    • linka 394 [PID]