÷

Bus 395 (100395 1012)

X

  • 5:20 Příbram,Březové Hory 7 0 km
  • 5:25 Příbram,,Drkolnov 7 1 km
  • 5:26 Příbram,,Podbrdská D 7 1 km
  • 5:27 Příbram,Zdaboř,nemocnice 7 2 km
  • 5:30 Příbram,,Školní kruhový objezd 7 2 km
  • 5:32 Příbram,,III.poliklinika 7 3 km
  • 5:35 Příbram,,II.poliklinika 7 4 km
  • 5:38 Příbram,,Československé armády 7 5 km
  • 5:39 Příbram,,aut.nádr. (ul. Čs.armády) 7 5 km
  • 5:43 Příbram,,Jiráskovy sady 7 6 km
  • 5:45 Příbram,,Žižkova D 7 7 km
  • 5:46 Příbram,,Nová Hospoda D 7 8 km
  • 5:48 Dubno,,restaurace 7 10 km
  • 5:51 Drásov,Skalka D 6,7 13 km
  • 6:00 Dobříš,,lom D 5 23 km
  • 6:05 Dobříš,,nám. 5 24 km
  • 6:08 Dobříš,,Větrník 5 25 km
  • 6:10 Dobříš,,průmyslová zóna D 5 27 km
  • 6:11 Dobříš,,Kodetka D 5 27 km
  • 6:41 Praha,,Lihovar l 0 62 km
  • 6:43 Praha,,Smíchovské nádraží 0 64 km
    • Praha,Smíchovské nádraží - Příbram,Březové Hory
    • ARRIVA STŘEDNÍ ČECHY s.r.o.; Příbram; 725 100 725
    • jede do 29.XI. v X
    • Platí SPP a Tarif PID. Území hl. m. Prahy se počítá
    • jako 4 tarifní pásma. Na území města Příbram platí
    • také jízdní doklady MHD Příbram.
    • Území hl. m. Prahy se počítá jako 4 tarifní pásma.
    • Grafikony: PD: T2046 So+Ne: T2047
    • linka 395 [PID]