143440 30

XR

Autobusy VKJ s.r.o.; Praha 8; 602 336 815, 602 267 227

  • 9:45 Sušice,,nábřeží 6 0 km
  • 9:47 Sušice,,Nádražní u samoobsluhy m 2 km
  • 9:50 Dobršín,,rozc.0.4 5 km
  • 9:53 Rabí,Čepice,rozc.0.3 8 km
  • 9:56 Rabí,,nám. 11 km
  • 9:58 Rabí,Bojanovice D 13 km
  • 10:01 Malý Bor,Malé Hydčice,rozc.1.0 15 km
  • 10:15 Horažďovice,,žel.st. 20 km
  • 10:24 Střelské Hoštice 26 km
  • 10:31 Katovice MHD 32 km
  • 10:34 Strakonice,,sídl.Mír MHD 35 km
  • 10:45 11:00 Strakonice,,aut.nádr. MHD 2 36 km
  • 11:20 Čimelice,,nám. 67 km
  • 12:25 Praha,,Na Knížecí 146 km
    • Praha-Strakonice-Sušice
    • Autobusy VKJ s.r.o.; Praha 8; 602 336 815, 602 267 227
    • jede v X
    • Na lince platí tarif vyhlášený dopravcem.
    • Na lince platí všechny druhy slev.
    • Na lince zajišťujeme přepravu zásilek bez cestujícího.
    • Informace o tarifu jsou k dispozici u řidiče ve vozidle na lince.
    • Zájezdová doprava: nabízíme nové autobusy Setra, Mercedes s kapacitou 50, 60, 70míst, mikrobusy 8-20 míst, historický autobus Škoda 706 RTO v luxusním provedení(na svatby a oslavy).
    • jízdenku s místenkou je možné zakoupit na webu www.autobusyvkj.cz nebo v kancelářích AMS
Nahlásit chybu nebo zaslat návrh na vylepšení