místní autobus

Bus 100395 1060

X

  • 12:40 Příbram,Drkolnov,Podbrdská MHD 7 0 km
  • 12:41 Příbram,Drkolnov,Nemocnice MHD D 7 0 km
  • 12:42 Příbram,Zdaboř,nemocnice MHD 7 1 km
  • 12:45 Příbram,,Školní kruhový objezd MHD 7 1 km
  • 12:47 Příbram,,Školní III.poliklinika MHD 7 2 km
  • 12:50 Příbram,,sídl.II.poliklinika MHD 7 3 km
  • 12:53 Příbram,,Hořejší Obora MHD 7 4 km
  • 12:54 Příbram,,Dolejší Obora MHD 7 4 km
  • 12:58 Příbram,,Jiráskovy sady MHD 7 5 km
  • 13:00 Příbram,,Stadion Horymír MHD D 7 6 km
  • 13:01 Příbram,,Nová Hospoda MHD D 7 7 km
  • 13:03 Dubno,,rest. MHD 7 8 km
  • 13:06 Drásov,Skalka,VII. D 6,7 12 km
  • 13:15 Dobříš,,lom D 5 22 km
  • 13:20 Dobříš,,nám. 5 23 km
  • 13:23 Dobříš,,Větrník 5 24 km
  • 13:25 Dobříš,,průmyslová zóna D 5 26 km
  • 13:26 Dobříš,,Kodetka D 5 26 km
  • 13:56 Praha,,Lihovar l 0 61 km
  • 13:58 Praha,,Smíchovské nádraží 0 63 km
    • Praha,Smíchovské nádraží - Příbram,Břez.Hory,rozc.Zdaboř
    • ARRIVA STŘEDNÍ ČECHY s.r.o.; Příbram; 725 100 725
    • jede v X
    • PRAŽSKÁ INTEGROVANÁ DOPRAVA(PID) Platí smluvní přepravní podmínky a Tarif PID.
    • Území hl. m. Prahy se počítá jako 4 tarifní pásma.
    • Grafikony: PD: P2046 So: T2047 Ne: T2047