místní autobus

Bus 100395 1058

X

  • 12:20 Příbram,Drkolnov,Podbrdská MHD 7 0 km
  • 12:21 Příbram,Drkolnov,Nemocnice MHD D 7 0 km
  • 12:22 Příbram,Zdaboř,Nemocnice MHD 7 1 km
  • 12:25 Příbram,,Školní kruhový objezd MHD 7 1 km
  • 12:27 Příbram,,Školní III.poliklinika MHD 7 2 km
  • 12:30 Příbram,,sídl.II.poliklinika MHD 7 3 km
  • 12:33 Příbram,,Hořejší Obora MHD 7 4 km
  • 12:34 Příbram,,Dolejší Obora MHD 7 4 km
  • 12:38 Příbram,,Jiráskovy sady MHD 7 5 km
  • 12:40 Příbram,,Stadion Horymír MHD D 7 6 km
  • 12:41 Příbram,Nová Hospoda MHD D 7 7 km
  • 12:43 Dubno,,rest. MHD 7 8 km
  • 12:46 Drásov,,Skalka VII. D 6,7 12 km
  • 12:55 Dobříš,,lom D 5 22 km
  • 13:00 Dobříš,,nám. 5 23 km
  • 13:03 Dobříš,,Větrník 5 24 km
  • 13:05 Dobříš,,Průmyslová zóna D 5 26 km
  • 13:06 Dobříš,,Kodetka D 5 26 km
  • 13:36 Praha,,Lihovar l 0 61 km
  • 13:38 Praha,,Smíchovské nádraží 0 63 km
    • Praha,Smíchovské nádraží - Příbram,Břez.Hory,rozc.Zdaboř
    • ARRIVA STŘEDNÍ ČECHY s.r.o.; Dobříš; 725 100 725
    • jede v X
    • PRAŽSKÁ INTEGROVANÁ DOPRAVA(PID) Platí smluvní přepravní podmínky a Tarif PID.
    • Jízda s předem zakoupenou jízdenkou. Doplňkový prodej jízdenek bez přirážky u řidiče.
    • Území hl. m. Prahy se počítá jako 4 tarifní pásma.
    • Grafikony: PD: T2046 So: T2047 Ne: T2047