÷

Bus 000414 1

1234567

  • 8:00 Kiev,,AS 0 km
  • 8:30 9:00 Kiev,,AS Petlyury 7 km
  • 10:50 11:00 Žitomir,,AS 147 km
  • 11:55 12:00 Novohrad-Volynskyj,,AS 225 km
  • 12:25 12:30 Korec,,AS 262 km
  • 13:20 13:30 Rivne,,AS 327 km
  • 14:05 14:10 Dubno,,AS 372 km
  • 15:15 15:20 Radyvyliv,,AS 424 km
  • 15:25 15:30 Brody,,AS 431 km
  • 17:20 17:30 Lvov,,AS 503 km
  • 17:50 18:00 Lvov,,AS Strijskij 510 km
  • 19:00 20:00 Shehyni,,ZOLL o * 580 km
  • 19:00 20:00 Krakovec,,ZOLL o * 580 km
  • 19:00 20:00 Rava Ruska,,ZOLL o * 580 km
  • 19:00 21:00 Medyka,,CLO o * 580 km
  • 19:00 21:00 Korczowa,,CLO o * 580 km
  • 19:00 21:00 Hrebenne,,CLO o * 580 km
  • 24:00 0:10 Kraków,,dw.aut.Czyzyny 830 km
  • 1:10 1:15 Katowice,,dw.ul.Sądowa 5 910 km
  • 2:00 Gorzyczki,,CLO D1 o * 974 km
  • 2:00 Chalupki,,CLO o * 974 km
  • 2:00 Cieszyn,,CLO o * 974 km
  • 2:00 Dolní Lutyně,Věřňovice,CLO D1 o * 974 km
  • 2:00 Bohumín,,CLO o * 974 km
  • 2:00 Chotěbuz,,CLO o * 974 km
  • 2:25 2:30 Ostrava,Svinov,nádraží x 1002 km
  • 3:20 3:30 Olomouc,,aut.nádr. M WC 1 1076 km
  • 4:20 4:30 Brno,,ÚAN Zvonařka 1154 km
  • 5:30 5:40 Jihlava,,aut.nádr. 1234 km
  • 7:00 Praha,,ÚAN Florenc 1346 km
    • Kiev(UA)-Kraków(PL)-Praha(CZ)
    • TTBus sp.z.o.o.; Warszawa
    • V případě, že z technických nebo jiných vážných důvodů, nemůže dopravce zajistit dopravu na příslušném spoji, je oprávněn tuto dopravu zajistit jeho partner.
    • V období zvýšeného zájmu o přepravu mohou dopravci přidat posilový vůz na jakýkoli svůj spoj či spoje partnerů.
    • Všechny příjezdy a odjezdy jsou uvedeny v místním čase.
    • Vnitrostátní doprava je vyloučena.
    • Přeprava na území ČR, Polska a Ukrajiny je vyloučena. Cabotage in the territory of the Czech Republic, Poland and Ukraine is not permitted.