mezinárodní autobus

Bus 001398 131

X

  • 11:39 Dresden,,Hbf x 0 km
  • 11:54 Bannewitz,,Windbergstrasse x 6 km
  • 12:01 Possendorf,,Hauptstr. x 9 km
  • 12:15 Dippoldiswalde,,Busbahnhof x 19 km
  • 12:27 Schmiedeberg,,Mitte x 27 km
  • 12:32 Kurort Kipsdorf,,Bahnhof x 31 km
  • 12:44 12:45 Altenberg,,Bahnhof x 40 km
  • 12:46 Altenberg,,Pl des Bergmanns x 41 km
  • 12:47 Altenberg,,Zinnwalder Strasse x 42 km
  • 12:49 Zinnwald,Georgenfeld,Zollhof x 44 km
  • 12:50 Zinnwald,,Grenzsteinhof x 44 km
  • 12:52 Zinnwald,,Wendeplatz x 45 km
  • 12:53 Dubí,Cínovec,clo 423 46 km
  • 12:55 Dubí,Cínovec,České pomezí 423 47 km
  • 13:01 Dubí,,žel.st. x 421 51 km
  • 13:05 Dubí,,kostel 421 54 km
  • 13:06 Dubí,,MěÚ 421 55 km
  • 13:09 Dubí,Pozorka 421 57 km
  • 13:15 Teplice,,Hlavní nádraží Hx 401 60 km
    • Altenberg-Zinnwald-Teplice
    • Regionalverkehr Sächsische Schweiz-Osterzgebirge GmbH; Pirna; 03501 7111-0
    • jede v 1-5,nejede 3.,31.X.,16.XI.
    • Na území ČR platí tarif DÚK, na území SRN platí tarif VVO. Při cestách z SRN do ČR jsou cestující při nástupu na území SRN odbavení dle tarifu VVO. Při cestách z ČR do SRN jsou cestující při nástupu na území ČR odbavení dle tarifu DÚK.
    • Provoz linky se řídí státními svátky v SRN a spolkové země Sasko.
    • V úseku Altenberg-Dresden autobusy jezdí jako linka 360.