mezinárodní autobus

Bus 000022 4

7

  • 16:10 Milano,,Autostazione Lampugnano via NATTA §2 0 km
  • 16:50 16:50 Como,,FS Stazione San Giovanni §2 Z 47 km
  • 17:00 17:00 Como,,ZOLL o * 52 km
  • 17:01 17:01 Chiasso,,ZOLL * o 54 km
  • 17:30 17:30 Lugano,,Via Ciani §1 Z 89 km
  • 19:50 19:50 Luzern,,Inseli Park §1 Z 264 km
  • 20:50 20:50 Zürich,,Carparkplatz am Sihlquai §1 316 km
  • 21:50 21:50 St.Gallen,,Lagerstrasse §1 359 km
  • 22:05 22:05 Diepoldsau,,ZOLL o * 408 km
  • 22:10 22:10 Hohenems,,ZOLL o * 412 km
  • 22:30 22:30 Hörbranz,,ZOLL o * 444 km
  • 22:35 22:35 Lindau,,ZOLL o * 448 km
  • 0:40 0:40 München,,ZOB Hackerbrücke §3 633 km
  • 1:25 1:25 München,,Flughafen FJS §3 Z 661 km
  • 4:10 4:10 Waidhaus,,ZOLL dálnice o * 860 km
  • 4:15 4:15 Rozvadov,,CLO dálnice o * 863 km
  • 5:05 5:05 Plzeň,,CAN M WC MHD l 940 km
  • 6:25 6:25 Praha,,Hlavní nádraží 1039 km
  • 6:30 Praha,,ÚAN Florenc 1042 km
    • Pouze na objednání
    • Praha - Plzeň - München - St. Gallen - Zürich - Milano - Genova
    • RegioJet/STUDENT AGENCY k.s.; Brno; 222 222 221
    • jede 5.XII.
    • International bus service with licensed intrastate transport in the Czech republic and Germany except marked stops. The interstate transport in Italy and Switzerland is not licensed.
    • Vnitrostátní přeprava na území České republiky a Německa je povolena s výjimkami. Vnitrostátní přeprava na území Itálie a Švýcarska není povolena.
    • K provozování mezinárodní linkové osobní dopravy na této lince je rovněž oprávněna ORBIX, s.r.o., se sídlem Revoluční 767/25, Praha 1 - Staré město, v této době však nezabezpečuje žádný spoj.
    • Na lince platí tarif vyhlášený dopravcem. Informace o tarifu jsou zveřejněny ve vozidlech.
    • There is a valid tariff set by the carrier. The information about the tariff are published in busses.
    • The ORBIX, s.r.o. company, registered office Revoluční 767/25, Praha 1 - Staré město is also authorized to operate international regular passenger carriage on this line; however, it currently does not provide any coach service.