mezinárodní autobus

Bus 000217 2

12457

  • 17:00 Snina,,nám. 4 0 km
  • 17:30 Humenné,,žel.st. 9 20 km
  • 18:00 Michalovce,,Terminál 3 50 km
  • 18:15 Strážske,,aut.st. 1 66 km
  • 18:40 Vranov n.Topľou,,AS MHD 2 82 km
  • 19:00 Hanušovce n.Topľou,,nám. 97 km
  • 19:15 Kapušany,,Prešovská ul. 111 km
  • 19:30 Prešov,,AS MHD 24 122 km
  • 20:25 Levoča,,aut.st. 1 138 km
  • 20:45 Spišská N.Ves,,AS MHD 1 151 km
  • 21:15 Poprad,,AS MHDx 1 176 km
  • 0:30 Drietoma,,št.hr.CLO o * 421 km
  • 0:40 Starý Hrozenkov,,CLO o * 421 km
  • 1:10 Uherské Hradiště,,aut.nádr. MHD 1-2 454 km
  • 2:20 Brno,,Benešova tř.hotel GRAND 4 528 km
  • 4:50 Praha,,ÚAN Florenc 6 740 km
  • 6:05 Plzeň,,Železniční l 833 km
  • 6:10 Plzeň,,CAN M WC MHD 835 km
    • Plzeň-Praha-Poprad-Spišská Nová Ves-Levoča-Prešov-Vranov n.T.-Strážske-Michalovce-Humenné-Snina
    • A-EXPRESS s.r.o.; Plzeň; +420 606 619 913
    • jede v 1-3,5,6
    • Vnitrostátní přeprava na území České republiky je povolena. Vnitrostátní přeprava na území Slovenské republiky je povolena v rozsahu vymezeném v tomto jízdním řádu.
    • Za ztrátu jízdenky a zmeškaný spoj se náhrada neposkytuje.
    • Přeprava jednoho zavazadla zdarma.Každé další zavazadlo navíc bude přijato k přepravě pouze při volné kapacitě zavazadlového prostoru a zpoplatněno částkou 30,-Kč/1,-EUR.
    • Nedoprovázená zavazadla, dětské kočárky (kromě skládacích) a živá zvířata se nepřepravují! Maximální hmotnost zavazadla je 20 kg, maximální rozměry 25x60x80 cm.
    • Děti do 4 let se přepravují jen s autosedačkou!
    • Osoby opilé nebo podnapilé mohou být ihned vyloučeny z přepravy bez náhrady.
    • Na lince platí tarif vyhlášený A-EXPRESS s.r.o. Plzeň
    • Společnost neručí za zmeškání návazných spojů v cílové stanici.
    • Jízdenky možno zakoupit: Plzeň, CAN Plzeň, ÚAN Praha-Florenc, na www.amsbus.cz, všechny kanceláře CK Satur,Eurobus Poprad, AS Poprad, D.J.K. Spišská N.Ves, AS Spišská N.Ves, CA Levotour, AS Levoča, AS Prešov, CA Turismo Prešov, CK Prima Vranov, AS Vranov, SAD Michalovce, K-IM Tour Kaufland Michalovce, AS Humenné, Gama Travel Humenné, AS Snina, Motocentrum Snina
    • Dopravce si vyhrazuje právo změnit cestujícímu číslo sedadla.
    • Stornopodmínky: do 24 hodin: -20% z jízdného, méně než 24 hodin: -50% z jízdného, méně než 60 minut: -100% z jízdného. www.aexpress.cz